НовиниФотогалереяПоради лікаряВакансії
Послуги центра

Новини

Сезонна вакцинація від грипу, вакциною Ваксигрип Тетра виробник Санофі Пастер С.А., Франція
11.10.18

Клініка сімейної медицини «Здравиця» проводить сезонну вакцинацію від грипу, вакциною Ваксигрип Тетра, виробник Санофі Пастер С.А., Франція, яку застосовують для активної імунізації дорослих і дітей у віці старше 3 років для щорічної профілактики грипу, що викликається двома підтипами вірусів грипу А і два типи вірусу грипу в, що містяться в цій вакцині.
Перед вакцинацією обов'язково проводиться лікарський огляд.

АКЦІЯ " ЗДОРОВИЙ ШЛУНОК"
11.05.17

Сімейне тестування для визначення інфекції Хелікобактер пілорі за допомогою неінвазивної діагностики Хелик (дихальний тест) і подальшої консультації гастроентеролога зі знижкою 15% від трьох і більше тестів. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами клініки.

всі новини
Записатись на прийом
(044)
294-67-67

Поради лікаря

Вакцинация от гриппа. Актуальные вопросы.Вакцинация от гриппа. Актуальные вопросы.

Вместе с первыми холодами к нам приходят и первые болезни. Самая коварная из них - грипп. Эпидемии гриппа наблюдается ежегодно в осенне-зимний период. Распространению инфекции способствует большая скупченность людей в помещениях и пониженный иммунитет из-за дефицита витаминов и солнечного света. Самый надёжный способ уберечься от болезни - это прививка от гриппа.

докладно
Позвоночник и заболевания, связанные с нимПозвоночник и заболевания, связанные с ним

Уже не секрет, что болезни сваливаются на людей в процессе их неправильного отношения с окружающим Миром и с самим собой. Человеку свойственно изучать все вокруг и самого себя. В процессе это изучения, приобретаются знания и накапливается опыт, который позволяет человеку справляться с трудностями жизни, в том числе и с болезнями. Поэтому, если мы не начнем ответственно относится к своему здоровью, то впереди нас постигнут болезни и неудачи. Лишь только полноценно здоровый человек, во всех смыслах этого слова, способен осуществить все свои мечты и принести пользу всему окружающему. И соответственно по-настоящему стать счастливым.

докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
Су-джок, або 5 способівлікування рукамиСу-джок, або 5 способівлікування руками

Китайськіуявлення про лікуваннядоситьсвоєрідні: у той час як звичайні люди біжать за допомогою до найближчої аптеки, китайцізнаходять панацею від хвороб на власномутілі.

докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
докладно
Фізична реабілітація. Поняття про реабілітацію. Види реабілітаційних заходів.Фізична реабілітація. Поняття про реабілітацію. Види реабілітаційних заходів.

Розвиток медичної науки збагачує теоретичну й практичну основу методів, які застосовуються при реабілітації хворих й інвалідів. Один із найефективніших відновних методів лікування — фізична реабілітація, складовою частиною якої є лікувальна фізкультура. Основний засіб фізичної реабілітації — фізичні вправи й природні фактори.

докладно
докладно
Вегетативно-судинна дистонія (ВСД) - діагноз чи комплекс симптомів?Вегетативно-судинна дистонія (ВСД) - діагноз чи комплекс симптомів?

Вегетативно-судинна дистонія, точніше, вегетативна дистонія - синдром («збіг», «з'єднання»), стійка сукупність проявів порушення функцій вегетативної нервової системи, яка виконує в організмі 2 основні функції...

докладно
Головні боліГоловні болі

Головні болі - найчастіша скарга, з якою пацієнти звертаються до лікаря. Поширеність цієї скарги настільки велика, що важко знайти людину, яка не знайома з нею.

докладно
Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ)Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ)

ГРВІ - це "набір" важких вірусних інфекцій, які вражають чоловіків, жінок і дітей різного віку і національностей.Гострі респіраторні вірусні інфекції поступово підривають серцево-судинну систему, скорочуючи на кілька років середню тривалість життя людини.

докладно
Дисбіоз піхвиДисбіоз піхви

Дисбіоз піхви - це порушення нормальної мікрофлори піхви. Цим захворюванням у тому чи іншому ступені страждає велика частина жінок. Найчастіше прояви його незначні, але іноді дисбіоз піхви призводить до дуже серйозних проблем.

докладно
Здорова спинаЗдорова спина

Хребет, або Хребетний стовп (лат. collumna vertebralis) — частина скелета, яка є головною віссю та опорою тіла. Хребетний стовп виконує опорну (передає масу тіла на кінцівки, зв'язує частини тіла), захисну (захищає спинний мозок) і рухову функції (повертає тулуб).

докладно
Коли ніяково сказати про проблему ... (нетримання сечі та опущення стінок піхви)Коли ніяково сказати про проблему ... (нетримання сечі та опущення стінок піхви)

Нетримання сечі - це мимовільне виділення сечі, яке людина не здатна контролювати. За даними ВООЗ у 95% жінок після 20 років були хоч і епізодичні, але випадки нетримання сечі. Для 45% з цих жінок нетримання сечі стало серйозною проблемою.

докладно
Лямбліоз - протозойне захворюванняЛямбліоз - протозойне захворювання

Лямбліоз - протозойні захворювання з фекально-оральним механізмом передачі, що викликається лямбліями, для якого характерні як безсимптомна течія, так і маніфестні форми, в клініці яких переважають алергічні,токсичні та диспепсічні прояви.

докладно
Простатит - запалення передміхурової залози.Простатит - запалення передміхурової залози.

Простатит - запалення передміхурової залози, захворювання, що найбільш часто зустрічається  у чоловіків. Від 30 до 85% чоловіків старше 25 років страждають на цю хворобу. На щастя, сучасні методи дозволяють ефективно лікувати простатит.

докладно
Що таке деформуючий артроз ?Що таке деформуючий артроз ?

Деформуючий остеоартроз -це дегенеративно - дистрофічне захворювання ( Dégénération від франц. - Процес руйнування клітин або органів) , різної етіології , пов'язане з руйнуванням хрящової тканини суглобових поверхонь , що характеризується постійним прогресивним перебігом, розвитком компенсаторних реакцій у вигляді кісткових близько - або внутрішньосуглобових розростань , деформацією  утворюючих суглоб структур , що проявляється порушенням функції суглоба і больовим синдромом.

докладно
Що таке ліпома ?Що таке ліпома ?

Поняття " жировик " в медичній термінології немає. Під цим звичайно розуміють два види утворень : ліпому і атерому .

докладно
© 2010 - 2018 Здравица. Все права защищены.
Сохранить и укрепить здоровье в Спортивных клубах Украины

Записатись на прийом

+ 38  

Отримати підтвердження заявки на E-mail

Показати додаткові побажання

Надіслати заявку Скасувати

Укажите ваши контактные данные

Запитати

+ 38  

Отримати підтвердження заявки на E-mail

Опублікувати питання на сайті

Надіслати заявку Скасувати