Працюємо: Пн-Пт 7:30-21:00; Сб/Нд: 8:00/9:00-20:00;

Клініка сімейної медицини "Здравиця"

Печерська

Київ, вул. Старонаводницька 13,
прим. 126 В в літері А, секція "Д"

Інфектологія

Вчасне виявлення та лікування інфекційних захворювань важливо, як для пацієнта (для уникнення розвитку наслідків та ускладнень) так і для захисту оточуючих Вас людей від можливого зараження, а також для попередженя розвитку епідемій.

Записатись на консультацію лікаря

Коли варто звернутись

до лікаря інфекціоніста?

Причинами звернення можуть бути такі симптоми:

 • Підвищення температури
 • Збільшення лімфовузлів
 • Висип на шкірі і слизових оболонках
 • Біль у горлі
 • Біль в животі
 • Нудота і блювання, рідкий стілець більше 5 раз на добу
 • Потемніння сечі, знебарвлений кал, жовтяниця шкіри і склери (білко́вої оболо́нки о́ка)
 • Безпричинне різке зниження маси тіла
 • Головний біль з нудотою і блюванням, які не зменшуються при прийомі аналгетиків

Як проходить прийом та встановлення діагнозу?

Інфектологія Клініки сімейної медицини "Здравиця"

01
02

Прийом веде лікар інфекціоніст

в ході опитування з’ясовує скарги пацієнта, історію розвитку хвороби, епідеміологічний анамнез і анамнез життя пацієнта.

Оглядає пацієнта

(пальпація лімфовузлів, органів черевної порожнини, огляд зіва і шкірних покривів, аускультація органів грудної клітини)

Дообстеження

При необхідності пацієнта можуть направити на дообстеження

Інструментальні методи досліджень

 • Рентгенографія органів грудної клітини
 • УЗД ОЧП (органів черевної порожнини)
 • МРТ (СКТ) органів грудної та черевної порожнини, голови

Лабораторні методи дослідження

 • Клінічний аналіз крові
 • Біохімічний аналіз крові
 • Імунологічні аналізи крові
 • Бактеріологічне дослідження калу, мазків з ротоглотки, крові
 • Мікроскопічне дослідження калу

Призначення курсу лікування

Згідно аналізів та результатів дообстежень лікар встановлює діагноз та призначає індивідуальний курс лікування яке може бути:

 • специфічне
 • симптоматичне
 • патогенетичне

Лікар оформляє напрямок для подальшого лікування в умовах інфекційного стаціонару

Консультація лікаря-інфекціоніста МЦ "ЗДРАВИЦЯ"

рекомендована пацієнтам з наступними захворюваннями:

ГРВІ та ГРЗ

Група хвороб, об'єднаних чотирма загальними ознаками.
1. Всі вони є інфекційними. Викликають їх віруси.
2. Збудники хвороби потрапляють в організм повітряно-крапельним шляхом (через органи дихання).
3. В першу чергу при ГРВІ страждають органи дихання.
4. Усі ГРВІ розвиваються швидко і тривають недовго.

Збудники передаються при контакті з хворою людиною по повітрю при кашлі, чханні чи розмові.

Кір

Захворювання є високо заразним, після перенесеної хвороби формується постінфекційний імунітет. Захворювання характеризується циклічністю перебігу. У перші дні хвороби у пацієнта відзначається різке підвищення температури тіла до відміток 39-40 ° C, біль в голові, сильна слабкість і занепад сил, виникає нудота, блювота, розлад шлунку, відзначається почервоніння і рихлість слизової оболонки зіву.

Паротит

Паротит або, як називають його в побуті свинка - гостре інфекційне вірусне захворювання з переважно не гнійною поразкою залізистих органів (слинні залози, підшлункова залоза, яєчка і яєчники) і / або центральної нервової системи (ЦНС), викликане параміксовірусом. Паротит, в основному, є легким дитячим захворюванням передається при кашлі, чханні чи розмові.

Вітряна віспа (вітрянка)

Гостре інфекційне захворювання, що протікає з характерним бульбашковим висипом. Частіше хворіють діти, які відвідують дитячий садок або школу - місця з великим скупченням людей. Захворювання викликається одним з вірусів герпесу (герпесвірус 3-го типу).

Краснуха

(Лат. Rubeolla) або третя хвороба - епідемічне вірусне захворювання з інкубаційним періодом близько 15-24 днів. Це зазвичай безпечне захворювання, що зачіпає в основному дітей, проте воно може спровокувати серйозні вроджені вади, якщо жінка заражається на початку вагітності. Назва «третя хвороба» походить з часів, коли був складений список хвороб, що провокують дитячий висип, в якому краснуха стояла на третьому місці

Інфекційний мононуклеоз

Хвороба вірусної етіології. Інфекційний агент - герпесоподобний вірус Епштейна-Барра, здатний викликати не тільки інфекційний мононуклеоз, але і провокувати розвиток Носоглоточної карциноми, лімфоми Беркітта і, ймовірно, ряд інших захворювань. Статистика свідчить про те, що це захворювання найбільш часто зустрічається у дітей.

Герпетична інфекція (Герпес)

Вірусне захворювання, що супроводжується появою болючих пухирців на шкірі або слизових оболонках. Вірус простого герпесу відноситься до сімейства Herpes viridae, що підрозділяється на серотипи, які відповідальні за безліч захворювань.

Хвороба Лайма (ранній період локалізованої і генералізованої форм)

Хвороба, що передається кліщами і кровососкою в Північній півкулі. Бактерії передаються людині при укусі інфікованими іксодовими кліщами, які належать до кількох видів роду Ixodes, а також кровососкою. Ранні прояви хвороби можуть включати в себе: жар, головний біль, втому і характерний шкірний висип. У деяких випадках, в присутності генетичної схильності, до патологічного процесу залучаються тканини суглобів, серце, а також нервова система, очі.

Гострий вірусний гепатит А (безжовтянична форма)

Вірус добре передається по аліментарному шляху, через контаміновані їжу і воду, щорічно вірусом інфікуються близько десяти мільйонів чоловік. Інкубаційний період складає від двох до шести тижнів, в середньому - 28 днів

Хронічні вірусні гепатити В і С

Це запальний дистрофічно-проліферативний процес в печінці, який протікає тривалий (більше 6 місяців), клінічно проявляється астеновегетативним і диспептичним синдромами, стійкою гепатоспленомегалією, порушенням функції печінки, гіперферментемією і диспротеинемиею.

Харчові токсикоінфекції, гастроентероколіти (легкого ступеня тяжкості)

Широка група гострих кишкових інфекцій (ГКІ), що розвиваються після вживання їжі, контаміновані патогенними і умовно-патогенними мікроорганізмами з накопиченням мікробної біомаси, а також їх токсинів, що характеризуються короткочасними клінічними симптомами ураження верхніх відділів травного тракту (гастрит, гастроентерит), інтоксикацією і зневоднюванням

Рожа

Рожа, бешиха (від польск. Róża, лат. Erysipelas, грец. Ἐρυσίπελας означає «червона шкіра») - гостре, нерідко рецидивуюче інфекційне захворювання, що викликається бета-гемолітичним стрептококом групи A. Виявляється почервонінням ділянки шкіри, зазвичай на гомілках або на обличчі , і супроводжується загальною інтоксикацією з підвищенням температури. У більшості випадків піддається лікуванню.

Еризипелоїд

Гостра інфекційна бактеріальна хвороба, що передається через інфіковані тваринницькі продукти, що характеризується переважно ураженням шкіри.

Вузлувата еритема

Запальне ураження шкірних і підшкірних судин, має алергічний генез і виявляється утворенням щільних хворобливих напівкулястих запальних вузлів різного розміру. Найбільш часто процес локалізується на симетричних ділянках нижніх кінцівок.

Консультування пацієнтів з ВІЛ, в т.ч. 4 клінічної стадії з розвитком опортуністичних інфекцій

Грибкове ураження слизових оболонок

Консультування з питання планової та екстреної вакцинації

Лікарняні листи на весь період лікування

Важливо

Лише Клініки, що мають достатній досвід, материально-технічне забезпечення, високо кваліфікованих лікарів можуть пройти складну, але важливу процедуру перевірок для отримання спеціальної ЛІЦЕНЗІЇ, яка надає право видавати лікарняні листи. Раніше це могли робити лише державні клініки.

Клініка сімейної медицини "Здравиця" вже з 2010 року, таку ліцензію має і надає медичні послуги найвищого рівня якості послуг та обслуговування.

Лікування за Міжнародними стандартами

Лікування в Клініці відбувається згідно з нормами доказової медицини та загальновизнаних стандартів. Клініка сімейної медицини "Здравиця" в процесі лікування керується міжнародними протоколами * затвердженим МОЗ України

* 28 квітня 2017 вступив в силу Наказ МОЗ України № 1422 від 29 грудня 2016, який дозволяє українським лікарям використовувати в своїй роботі міжнародні клінічні протоколи.

Міжнародні протоколи або клінічні керівництва – це алгоритми для лікарів, як призначати лікування пацієнтові. Вони створюються міжнародним співтовариством на основі багаторічних досліджень і пошуків оптимального шляху лікування

Протоколи діагностики та лікування – це результат систематично і транспарентно розвивається процесу, це науково обгрунтовані, орієнтовані на практику, керівництва по дії. Головним змістом є уявлення сучасного стану наукових досліджень, їх перенесення і втілення в практику. Вони орієнтують лікарів в рішеннях і діях.

Звернувшись в Клініку сімейної медицини "Здравиця" будьте впевнені, що Ви отримаєте максимальний рівень сервісу діагностики, лікування і турботи про Ваше здоров'я за найсучаснішими міжнародними стандартами і методами прикладної доказової медицини.
Середній досвід лікарів Клініки сімейної медицини "Здравиця"

Лікарі

Інфектологія

Іллюк Надія Валеріївна

Досвід: 20 років

Іллюк Надія Валеріївна

Лікар інфекціоніст

Рейтинг

[1 відгук]

Записатися
Дивитись усіх

Ціни

Послуги відділення Ціни
“Консультації лікарів (для дорослих)
Кас.код Назва послуги Цена, грн.
1203 Консультація інфекціоніста (дорослі) к.м.н., вищої категорії 418
1220 Консультація інфекціоніста (дорослі) 1 категорії 380
1348 Консультація інфекціоніста (дорослі) 2 категорії / без категорії 330
Консультації лікарів (для дітей)
1237 Консультація інфекціоніста (діти) 1 категорії 380
1238 Консультація інфекціоніста (діти) к.м.н., вищої категорії 418
1255 Консультація інфекціоніста (діти) 2категория / без категорії 330
Повторні консультації лікарів (для дорослих)
1275 Повторна консультація інфекціоніста (дорослі) 1категоріі 310
1276 Повторна консультація інфекціоніста (дорослі) 2категория / без категорії 280
1277 Повторна консультація інфекціоніста (дорослі) к.м.н., вищої категорії 340
Повторні консультації лікарів (для дітей)
1317 Повторна консультація інфекціоніста (діти) 1категоріі 310
1318 Повторна консультація інфекціоніста (діти) 2категория / без категорії 280
1319 Повторна консультація інфекціоніста (діти) к.м.н., вищої категорії 340
Діагностика лабораторна загальноклінічна
1584 Комплексне дослідження калу на яйця глистів, найпростіші і патогенні гриби 255
810 Аналіз крові розгорнутий 121
812 Аналіз мокротиння (загальний) 150
815 Аналіз сечі загальний 96
Діагностика інфекцій
1386 Общ.антитела к Yersinia pseudotuberculosis та Y,enterocolitica с определением серотипа-полуколичественного 1294
865 Антитіла IgG до Toxocara canis 164
866 Антитіла IgG до аскарид 164
867 Антитіла IgG до атігенам ехінокок 187
868 Антитіла IgG до лямблій 140
869 Антитіла IgG до опісторхіси 203
870 Антитіла IgG до трихінел 156
871 Антитіла сумарні до Toxocara canis 230
872 Антитіла сумарні до аскарид 225
873 Антитіла сумарні до лямблій 184
874 Антитіла сумарні до опісторхіси 230
875 Лямблії желч, кал (метод ПЛР) 363
881 Антитіла Ig G до HAV 160
882 Антитіла Ig М до HAV 160
883 Антитіла Ig М до HAV (термінове виконання) 392
884 Вірус гепатиту А в крові (метод ПЛР) 290
1575 HbsAg (методом ІФА) 140
885 HbsAg (експрес тест) 140
886 Анти – HbsAg 145
887 антиген HbeAg 160
888 Антитіла Ig G до HBcAg 120
889 Антитіла Ig M до HBcAg 144
890 Вірус гепатиту В в крові (метод ПЛР) кач. 297
891 Вірус гепатиту В в крові (метод ПЛР) кол. 1090
1574 Антитіла сумарні до НСV (методом ІФА) 180
892 Антитіла Ig G до HCV 143
893 Антитіла Ig M до HCV 110
894 Антитіла сумарні до НСV (експрес тест) 150
895 Вірус гепатиту C в крові (метод ПЛР) кач. 220
896 Вірус гепатиту C в крові (метод ПЛР) кол. 1090
897 Генотипування вірусу гепатиту С (метод ПЛР) 872
905 Антитіла Ig G до вірусу краснухи кач. 162
906 Антитіла Ig М до вірусу краснухи кач. 147
907 Вірус Краснухи кров, слина, мазок (метод ПЛР) 220
908 Мікроскопія лусочок шкіри, волосся, нігтів, гнійних виділень на наявність міцелію і гіф 147
909 Посів на наявність паразитарних грибків 247
918 Бакпосів крові + антибіотикограма 242
919 Бакпосів матеріалу з вуха + антибіотикограма 203
920 Бакпосів матеріалу + антибіотикограма 203
921 Бакпосів матеріалу із зіву + антибіотикограма 203
923 Бакпосів матеріалу з носа + антибіотикограма 203
924 Бакпосів харкотиння + антибіотикограма 145
1520 Обстеження на РИФ 187
1521 Обстеження за ІБТ 265
1606 Антитіла IgG до Treponema pallidum (імуноблот) 585
1607 Антитіла IgМ до Treponema pallidum (імуноблот) 555
1608 Кардіоліпінові антитіла (VDRL) якісний 121
936 Антитіла IgM до Treponema pallidum (ТРНА) 117
937 Антитіла сумарні до Treponema pallidum (TPHA) 132
938 Якісне визначення кардіоліпінового антитіл (VDRL) 117
939 Трепонемний антиген (маркер сифілісу) RW 117
966 RW (мікрореакція пріціпітаціі) 117
967 Антитіла Ig G до Treponema pallidum (TPHA) 117
1041 ЦМВ кров (метод ПЛР) кач. 158
955 Антитіла Ig G до ЦМВ 145
956 Антитіла Ig М до ЦМВ 145
957 ЦМВ слина, сеча, зішкріб, біоптат (метод ПЛР) кач. 145
958 ЦМВ в крові, соскобе, сечі, біоптаті (метод ПЛР) кол. 175
969 Антитіла IgG до HGV 145
970 Вірус гепатиту G в крові (метод ПЛР) 252
971 Вірус гепатиту TT в крові (метод ПЛР) 220
1571 Антитіла до Бореля Ig M (імуноблот) 480
1572 Антитіла до Бореля Ig G (імуноблот) 480
972 Антитіла до Бореля Ig G 220
973 Антитіла до Бореля Ig M 285
974 Антитіла сумарні до HDV 220
975 Вірус гепатиту D в крові (метод ПЛР) 242
976 Антитіла IgG до Bordetella pertussis 225
977 Антитіла IgM до Bordetella pertussis 248
1711 Антитіла IgM до вірусу кору 260
978 Антитіла IgG до вірусу кору 175
963 Антитіла IgG до вірусу Varicella zoster 230
964 Антитіла IgM до вірусу Varicella zoster 230
980 Вірус вітряної віспи (VZV) кров, біоптат (метод ПЛР) 145
1522 Дослідження на ВІЛ експрес метод 228
981 Дослідження на АТ до ВІЛ 1/2 методом ІФА 205
994 Дослідження на АТ до ВІЛ 1/2 методом ІФА (cito) 336
1523 Коклюш (bordetella pertussis), паракоклюш (bordetella parapertussis), бронхісептікоз (bordetella bronchiseptica), зішкріб методом ПЛР 408
1524 Вірус грипу А, В зішкріб методом ПЛР 418
1525 Мікоплазма (mycoplasma pneumonia), хламідія (chlamydophila pneumonia) зішкріб, мокрота методом ПЛР 408
1702 Експрес тест на грип А і В (cito test, мазок із зіву / носа) 280
1705 Експрес тест на антиген істрептококка групи А (мазок із зіву) 220
1622 Антитіла IgG до вірусу дифтерії 290
Показати все

Клиника семейной медицины "Здравица"

01015, г. Киев ул. Старонаводницкая, 13, пом. 126 В в бук.А, секция Д

Працюємо:

Пн-Пт: 7:30 - 21:00

Суббота: 8: 00-20: 00

Воскресенье: 9: 00-20: 00